Як встановити правильну стратегію поповнення на складі Odoo?
Термінологія та налаштування
10 квітня, 2018 від
Як встановити правильну стратегію поповнення на складі Odoo?
Аліна Лісненко
| Ще немає жодних коментарів

Правила Мінімального Запасу та Зробити на замовлення мають подібні наслідки, але різні правила. Вони повинні використовуватися в залежності від ваших технологій виробництва та стратегії доставки.

Термінологія

Правило мінімального запасу

Правила мінімального запасу використовуються для забезпечення того, що у вас завжди є мінімальна кількість товару на складі для виготовлення вашої продукції та/або відповіді на потреби вашого клієнта. Коли рівень запасу товару досягає мінімального рівня, система автоматично генерує замовлення на закупівлю з кількістю, необхідною для досягнення максимального рівня запасу.

Зробити на замовлення

Функція "Зробити на замовленням" запускає замовлення на купівлю суми замовлення клієнта, пов'язаного з товаром. Система не буде перевіряти поточний запас. Це означає, що проект замовлення на купівлю буде згенерований незалежно від кількості, що знаходяться в наявності товару.

Налаштування

Правила мінімального запасу

Налаштування правил мінімальних запасів доступна через ваш модуль складу. У меню Управління складом виберіть Реорганізація правила у випадаючому меню. Тоді натисніть Створити, щоби встановити мінімальні та максимальні значення запасів для даного товару.

Odoo CMS - a big picture
Примітка
Покажіть підказки для полів «мінімальна кількість», «максимальна кількість» та «кілька кількостей».

Потім натисніть на товар, щоби отримати доступ до відповідної форми товару, а в "Підменю складу" не забудьте вибрати постачальника.

Odoo CMS - a big picture
Порада
Не забудьте вибрати правильний тип товару. Витратний матеріал не може бути запакований, і тому не буде враховано в оцінці запасів.

Зробити на замовлення

Налаштування "Зробити на замовлення" доступна у вашій формі товару через ваш Склад ‣ Товари (або будь-який інший модуль, де доступні товари).


На формі товару в розділі "Склад" натисніть "Зробити замовленням".

Odoo CMS - a big picture

Вибір між двома функціями

Вибір між двома функціями залежить від вашої стратегії складу. Якщо ви вважаєте за краще мати буфер і завжди мати принаймні мінімальну суму, слід використовувати правила мінімальних запасів. Якщо ви хочете перевпорядкувати свої запаси лише за умови підтвердження продажу, краще скористатись кнопкою "Зробити на замовленням".

Увійти залишити коментар