Хмарний хостинг – Угода про якість обслуговування

Бази даних Odoo, розміщені на erp.co.ua, завжди користуються наступним сервісом

 1. Безперебійна робота

  1. Веб-сервер для доступу до Odoo знаходиться на платформі Google Cloud. Це забезпечує постійну роботу сервісу та захист від DoS атак.

  2. Бази даних клієнтів розміщуються на власних апаратних серверах, що знаходяться в датацентрі компанії Freehost в Києві.

  3. Кожна база даних клієнтів реплікується в режимі реального часу на резервний сервер, розташований в тому ж датацентрі.

  4. Датацентр гарантує роботу обладнання 99,9% часу.

   Ці показники стосуються наявності самої платформи для всіх клієнтів. Окремі бази даних можуть бути тимчасово недоступними з певних причин, які зазвичай пов'язані з діями клієнта або встановленням оновлень.

  5. Це відповідає максимальному незапланованому простою 1,44 хв / 24 години або 8 годин на рік.

  6. Зазвичай ми забезпечуємо набагато кращий час роботи, ніж цей (100% більшість місяців), оскільки наші провайдери завжди доставляють набагато кращу безвідмовність, ніж їх SLA.

 2. Висока доступність

  1. Наші центри обробки даних є сертифікованими Tier-II+ або еквівалентами, з N + 1 надмірності для потужності, мережі та охолодження.

  2. Кожна клієнтська база даних реплікується в режимі реального часу на резервному сховищі, розташованому в єдиному центрі обробки даних, тому під час перебоїв у разі апаратного збою, втрат даних не відбудеться.

 3. Резервне копіювання та відновлення під час аварій

  1. 32 щоденні повні резервні копій бази даних та файлового сховища.

  2. Резервні копії зберігаються на Google Cloud Storage.

  3. Користувачі можуть будь-коли отримати доступ до своїх резервних копій у своєму кабінеті https://erp.co.ua/my.

  4. Для постійних несправностей, які впливають лише на один сервер, наш план відновлення під час аварій має наступні показники:

   • RPO (Goal Point Recovery) = 5 хвилин, тобто ви можете втратити максимум 5 хвилин роботи;

   • RTO (Time Recovery Time Objective) = 30 хвилин, тобто робота повернеться онлайн після максимум 30 хвилин (час переключення на резервний сервер + час оновлення DNS).

  5. У разі несправностей центру обробки даних (єдиний цільовий центр даних повністю і постійно падає), план аварійного відновлення має такі показники:

   • RPO (Point Objective Recovery) = 24 години, тобто ви можете втратити максимум 24 години роботи, якщо дані не можуть бути відновлені, і нам потрібно відновити останню щоденну резервну копію;

   • RTO (Time Recovery Objective) = 24 години, тобто служба буде відновлена з резервної копії протягом 24 годин в іншому центрі обробки даних.

 4. Безпека

  1. SSL - усі веб-підключення до клієнтських версій захищені 256-розрядним SSL-шифруванням (HTTPS з 2048-бітовим сертифікатом SSL-модулем) і працюють за стеками SSL класу A. Всі наші сертифіковані ланцюжки вже використовують SHA-2.

  2. Надійна платформа - Сервери з повною гарантією обладнання, надмірне зберігання даних, мережевих та електричних витрат.

  3. Паролі - паролі клієнта захищені стандартним шифруванням PBKDF2 + SHA512.

  4. Безпечна система - На наших серверах використовується найновіший дистрибутив Linux із сучасними патчами безпеки, з брандмауером та контрзаходами вторгнення (не оприлюднені з очевидних причин).

  5. Ізоляція - дані клієнта, що зберігаються в спеціальних базах даних – відсутність обміну даними між клієнтами, відсутність доступу з однієї бази даних до іншої.