Налаштування синхронізації з Checkbox

Для створення фіскальних чеків для каси та онлайн-замовлень необхідна синхронізація з Checkbox. Перед початком налаштувань додатку, його потрібно встановити.

Домашня сторінка Odoo з встановленим додатком Checkbox
Налаштування кас і податків

У додатку Checkbox потрібно додати ключі ліцензій на кожну касу, яка буде використовуватися в Odoo.

Для цього необхідно створити новий запис, вказати ключ ліцензії каси, який можна скопіювати з особистого кабінету Chechbox в розділі Каси.

Додавання нової каси
Додавання нової каси

Параметр Максимальна кількість офлайн чеків вказує скільки чеків буде зарезервовано для роботи без Інтернету під час відкриття сесії. Використовується тільки при роботі на касі.

Позначення Робочого режиму перемикає між тестовим і робочим режимами роботи. У тестовому режимі не створюються справжні фіскальні чеки.

Після збереження налаштувань потрібно натиснути кнопку Оновити податки з Checkbox. Після чого заповниться таблиця з податками, які налаштовані в кабінеті Checkbox в розділі Податкові ставки.

Заповнена таблиця співставлень податків
Заповнена таблиця співставлень податків

У колонці Повʼязаний податок потрібно вказати відповідний податок з Odoo. Це стосується ПДВ та акцизного податку. Якщо компанія не є платником ПДВ чи акцизу – податки можна не вказувати.

Це співставлення вказує який податок з Checkbox буде застосовано при продажі товару в Odoo. Важливо використовувати тільки податки, що включені в ціну.

Налаштування касирів

Для кожного касира, від імені якого буде відкриватися і закриватися торгова сесія, потрібно вказати логін і пароль з Checkbox.

Важливо! При налаштуванні касирів на порталі Checkbox потрібно обирати опцію зберігання ключів ЄЦП у хмарному сховищі. Це дозволить автоматизувати підписання чеків по АПІ.

Для цього потрібно перейти в Налаштування → Користувачі і на формі користувача у вкладці Checkbox заповнити поля Логін і Пароль. Ці дані можна отримати в кабінеті Checkbox в розділі Касири.

Логін і пароль користувача-касира
Логін і пароль користувача-касира


Views
519 Total Views
9 Members Views
770 Public Views
Share on Social Networks
Share Link
Share by mail

Please login to share this webpage by email.