Як імпортувати шаблон імпорту?
Загальні налаштування в Odoo

Шаблони імпорту надаються в інструменті імпорту найпоширеніших даних для імпорту (контакти, товари, банківські виписки тощо). Ви можете відкрити їх будь-яким програмним забезпеченням електронних таблиць (Microsoft Office, OpenOffice, Google Диск тощо).

Як налаштувати файл

  • Видаліть стовпці, які вам не потрібні. Ми радимо не видаляти ID.

  • Встановіть унікальний ID для кожного окремого запису, перетягнувши ID послідовність.

Odoo CMS - a big picture
  • Коли ви додаєте новий стовпець, Odoo, можливо, не зможе його автоматично помітити, якщо його мітка не підходить для будь-якого поля системи. Якщо так, знайдіть відповідне поле за допомогою пошуку.

Odoo CMS - a big picture

Потім використовуйте мітку, яку ви знайшли у своєму шаблоні імпорту, щоби він працював відразу ж під час наступної спроби імпорту.

Чому стовпець "ID"?

ID (зовнішній ідентифікатор) - це унікальний ідентифікатор елементу. Не соромтеся використовувати попереднє програмне забезпечення для полегшення переходу на Odoo.

Встановлення ID не є обов'язковим при імпорті, але це допомагає у багатьох випадках:

  • Оновіть імпорт: ви можете імпортувати один і той же файл кілька разів без створення дублікатів;

  • Поле імпорту відносин (див. Нижче).

Як імпортувати поля посилання

Об'єкт Odoo завжди пов'язаний з багатьма іншими об'єктами (наприклад, товар пов'язаний із категоріями товарів, атрибутами, постачальниками тощо). Щоб імпортувати ці відносини, вам потрібно спочатку імпортувати записи відповідного об'єкта з власного меню списку.

Ви можете зробити це, використовуючи ім'я відповідного запису або його ID. ID очікується тоді, коли два записи мають однакове ім'я. У такому випадку додайте "/ ID" в кінці заголовку стовпця (наприклад, для атрибутів товару: атрибутитовару / атрибут / ID товару).

Увійти залишити коментар
Як додати користувача в Odoo?
Загальні налаштування системи