Корпоративна ліцензія ERP Ukraine

Додатки для Odoo розроблені ERP Ukraine розповсюджуються згідно ліцензії такого змісту

Це програмне забезпечення та пов'язані з ним файли (надалі “Програмне забезпечення”) можна використовувати (виконувати, модифікувати, виконувати після модифікацій) лише з дійсною корпоративною підпискою ERP Ukraine.

Ви можете розробляти додатки для Odoo на базі цього Програмного Забезпечення та розповсюджувати їх по ліцензії на ваш вибір, але за умови, що вона не суперечить умовам цієї ліцензії (наприклад: LGPL, MIT або власна ліцензія схожа на цю).

Ви можете використовувати додатки для Odoo, що розповсюджуються за будь-якою ліцензією разом з Програмним Забезпеченням, але за умови, що вона не суперечить умовам цієї ліцензії (включно, але не обмежуючись, будь-яким додатком, що опубліковано на магазині додатків Odoo на odoo.com/apps)

Забороняється публікувати, розповсюджувати, субліцензувати або продавати копії Програмного Забезпечення або модифіковані копії Програмного Забезпечення.

Вищезазначене повідомлення про авторські права та це повідомлення про дозвіл повинні бути включені в усі копії або істотні частини Програмного Забезпечення.

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДАЄТЬСЯ “ЯК Є”, БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЇ, В ТОМУ ЧИСЛІ АЛЕ НЕ ВИКЛЮЧНО З ГАРАНТІЄЮ ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ, ПРИДАТНІСТЬ ДЛЯ ПЕВНОЇ ЦІЛІ ТА НЕ ПОСЯГАННЯ. НІ В ЯКОМУ РАЗІ АВТОРИ АБО ВЛАСНИКИ АВТОРСЬКИХ ПРАВ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКУ ПРЕТЕНЗІЮ, ШКОДУ ЧИ ІНШУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ ДІЮТЬ ДОГОВОРИ, ПОРУШЕННЯ АБО ІНШЕ, ЩО ВИНИКАЮТЬ З, ПОЗА АБО В ЗВ'ЯЗКУ З ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ АБО ВИКОРИСТАННЯМ ЧИ ІНШИМИ ОПЕРАЦІЯМИ З ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ.