Увесь бізнес в одній програмі

Витрачайте менше часу на управління

Конструктор сайтів

Створюйте чудові сайти без технічних знань. Просто натисніть на елементі для зміни його налаштувань. Користуйтеся набором готових блоків, перетягуючи їх курсором у потрібне місце.

Хочете виділити ціну товару? Хочете змінити заголовок блогу? Хочете додати нову сторінку? Просто наведіть курсор і зробіть це! 

Приклад того, що ви отримаєте.

Інтерфейс редактора сайту
Інтернет магазин

Інтернет-магазин

Електронна комерція з Odoo зовсім не схожа на те, з чим ви стикалися до цього. Створювати свій каталог товарів дуже просто. Візуальний редактор дозволить зробити чудові сторінки опису товарів лише у декілька кліків мишкою.

Ваш магазин повністю позв’язаний із системою обліку. Прийом платежів, замовлення на доставку та поповнення складу — все відбувається автоматично.

Чудова платформа для блогів

Виражайте себе за допомогою платформи для блогів корпоративного рівня. Пишіть публікації, спілкуйтеся з відвідувачами, перекладайте вміст та, залучайте аудиторію до соціальних платформ.

Отримайте чудове відображення ваших дописів у пошукових системах завдяки оптимізованому вмісту.  Керуйте правами доступу для дизайнерів та редакторів. Встановлюйте сторонні теми, щоби ваш блог виглядав, як робота професійних дизайнерів.

Приклад блогу

Форум для ваших клієнтів

Відкрита заміна Stackoverflow

Увага до потреби клієнтів

Знаходьте актуальні теми та швидко реагуйте на них.

Збільшуйте трафік сайту

Обговорення індексуються та легко знаходяться у пошукових системах.

Будуйте власну базу знань

Перетворюйте найкращі відповіді форуму в офіційну документацію лише одним кліком.

Відео та слайди

Відео з Youtube та Slideshare у вас на сайті

Діліться вашим досвідом

Публікуйте відео, слайди, зображення та документацію на вашому сайті.

Легко розповсюджуйте вміст

Дозвольте вашим відвідувачам легко поширювати ваші публікації.

Розмістіть власну документацію

Надавайте доступ до внутрішньої документації тільки співробітникам компанії.

Проста система продажу

Витрачайте менше часу на введення інформації

Продавайте більше з чіткими пропозиціями

Створюйте комерційні пропозиції за декілька кліків. Використовуйте шаблони пропозицій, прайс-листи з формулами та типові товари для прискорення роботи.

Збільшуйте дохід за допомогою допродажу. Створюйте зв’язки товарів для автоматичної пропозиції додаткових аксесуарів та витратних матеріалів.

Легко конвертуйте пропозицію у замовлення на продаж та відправляйте сформовані документи електронною поштою клієнту всього однією кнопкою. Переписка з клієнтом відображається прямо під документом у вигляді чату.

Клієнтський портал дає можливість вашим клієнтам отримати доступ до своїх документів на вашому сайті. Замовлення, рахунки та складські документи доступні цілодобово.

Приклад замовлення на продаж

CRM система орієнтована на клієнта

Приборна панель CRM

Збільшуйте дохід, не втрачайте нагоди, орієнтуйтесь на прогнози.

Формуйте власний конвеєр продажу. Створіть привід звя’затися з клієнтом, перетворіть його у нагоду та збільшуйте вірогідність успіху. Легко встановлюйте нагадування для подальших дій та порівнюйте результати з поставленими цілями.

Легко перетворюйте пропозиції у рахунки

Отримуйте оплату на основі замовлень, поставок, контрактів чи витраченого часу

Виписуйте рахунки клієнту на основі відправленої пропозиції

Формуйте рахунки у форматі pdf та надсилайте їх електронною поштою

Зручне відслідковування оплати з нагадуванням клієнту про заборгованість

Приклад рахунку-фактури

Бездоганна бухгалтерія

Робіть більше за менший час

Щоденні операції стають простішими

Нові можливості, про які ви не здогадувались

Синхронізуйте банківську виписку через мережу або завантажуйте її з файлу одним кліком.

Швидко узгоджуйте виписку з вашим проведеннями співставляючи рядки виписки з журналом проведень. Цей процес легко автоматизувати економлячи до 95% часу.

Виписуйте рахунки, що виглядають гарно та професійно. Легко відстежуйте оплату та нагадуйте клієнтам про заборгованість по електронній пошті. Повторювані рахунки генеруються автоматично.

Точне накопичення витрат за допомогою аналітичного обліку. Можна вести облік затрат на певні проекти, договори чи витрати відділів підприємства. Витрати накопичуються при купівлі товарів, витраті часу співробітників, витрат на виробництво і т. д. Можна контролювати заплановані доходи і витрати за допомогою бюджетного контролю аналітичних рахунків.

Можна вести облік декількох підприємств з різними валютами керуючи при цьому рівнем доступу користувачів до системи. Також можна використовувати додаткові рівні затвердження керівниками певних документів.

Автоматичний розрахунок амортизації та доходів і витрат майбутніх періодів скоротить час на закриття періодів.

Користуйтесь зручними динамічними звітами. На ваш вибір є цілий ряд бухгалтерських звітів та звітів для керівників та менеджерів.

Бухгалтерський облік повністю пов’язаний з іншими підсистемами: продажу, купівлі, складу та обліку кадрів. Всі операції в системі миттєво відображаються в бухобліку.

Приборна панель бухобліку

Гнучке управління проектами

Те, що вам потрібно. Так, як ви любите.

Організуйте

Простий інтерфейс допоможе групувати завдання на потрібній стадії.

Плануйте

Перевіряйте та змінюйте календарний графік роботи команди.

Реалізуйте

Слідкуйте за прогресом та дедлайнами виконання завдань.

Аналізуйте

Переглядайте графіки завантаження вашої команди та готовності завдань.

Канбан проекту

Оцініть силу візуальної інформації

Спрощуйте ваші робочі процеси та підвищуйте співпрацю ваших колег. Діліть складні завдання на прості підзадачі та призначайте їх виконання невеликим командам для підвищення продуктивності та тісної взаємодії.

Створіть власні стадії виконання завдань для спрощення робочого процесу та росту ефективності.

Обговорюйте завдання та діліться документами у форматі чату прямо під конкретним завданням. Не втрачайте зв’язок з командою ні на мить.

Завдання можна делегувати іншим, записувати витрачений час та отримувати відгук клієнта. 

Управління персоналом

Керуйте найважливішим активом: людьми

Рекрутинг

Ефективний процес пошуку кадрів

Створюйте список вакансій, публікуйте інформацію у себе на сайті та на сторонніх сервісах. Отримуйте резюме, надсилайте форму з опитуванням та будуйте власну базу претендентів з індексацією документів.

Оцінювання персоналу

Управління персоналом

Отримуйте найважливішу інформацію по підрозділам одним поглядом. Обмежуйте доступ до певних даних. Сповіщення про запит на відпустку, нові резюме чи заплановану атестацію завжди у вас перед очима.

Підзвітні суми

Витрати співробітників

Керуйте щоденними витратами вашої команди. Хоч це підзвітні суми, чи інші витрати: отримуйте звіти, перевіряйте, доповнюйте, затверджуйте чи відхиляйте їх. Накопичені витрати можна передати на відшкодування замовнику в рамках проекту.

Атестація персоналу                

Атестація співробітників

Підтримуйте мотивацію ваших робітників періодичною атестацією їхньої роботи. Регулярно опитуйте ваш персонал, щоб принести користь як людям так і вашій компанії, будь то малий бізнес чи велика корпорація.

Облік автопарку

Службовий транспорт

 Вам не потрібно користуватись іншими програмами для управління автотранспортом вашої компанії. Користуйтесь нашим зручним інтерфейсом для слідкування за пальним, ремонтами, договорами лізингу чи пробігом.

Графік робочого часу та відпусток

Графік робочого часу

Легко управляйте графіком роботи ваших працівників. Позначайте на календарі вихідні дні та свята. Співробітники можуть подавати заявки на бронювання відпустки, а керівники прийматимуть рішення про затвердження чи відхилення. Пропущені години вплинуть на розрахунок заробітної плати.

Оптимізуйте роботу складу

Менше запасів, вчасні поставки

Автоматичне поповнення запасів

Навіщо витрачати зайві кошти на підтримку великих залишків на складі? Зв’язок з модулем закупівлі дозволяє автоматично створювати замовлення для ваших постачальників, якщо рівень запасів опуститься за певну межу.

Управляйте складними маршрутами переміщення товарів, такими як: прямі поставки, борт-до-борту та переміщення товарів між власними складами.

Склад
Прямі поставки

Всього за декілька кліків ви можете налаштувати правила прямих поставок, щоб автоматично доставляти замовлення від постачальників до клієнтів.

Борт-до-борту

Сортуйте товари по вазі, розміру чи кількості та переміщайте їх у різні зони, щоб легко відправити у потрібному напрямку.

Декілька складів

Створюйте правила для автоматичного переміщення товарів між складами. Зменшуйте залишки використовуючи витягуючі правила переміщення.

Запаси

Зручні звіти та панель приладів

Отримуйте інформацію, що допоможе вам робити мудрі рішення за допомогою звітів та панелі приладів. Налаштуйте власну панель приладів, щоб спостерігати за ситуацією одним поглядом. Дізнайтесь більше за допомогою звітів у реальному часі, які може створити і поширити будь-хто.


З легкістю керуйте закупівлею

Покращуйте ваш ланцюг постачання та роботу складу. Автоматично відправляйте запити на комерційну пропозицію вашим постачальникам в залежності від рівня запасів на складі. Налаштовуйте різні схеми поповнення для різних категорій товарів: на основі замовлень на продаж, залишків на складі, правил логістики чи запланованого виробництва.

Влаштовуйте власні тендери, щоб відібрати найкращу пропозицію. Контролюйте оплату та фактично поставлені товари. Створіть власні звіти для контролю ефективності роботи відділу закупівель. 

Закупівля

Нове слово у виробництві

Облік виробництва

Сучасне вирішення старої проблеми

Планування потреби в ресурсах + технічне обслуговування

+ життєвий цикл продукції + контроль якості.

Забудьте про годинник

Отримайте чітке планування, що базується на реальному часі виробництва вказаному на контрольній панелі робочого центру.

Спілкування у реальному часі

Відображайте наряди під час операцій, показуйте попередження при зміні якості чи інших факторів.

Все в одному

Планування потреби, контроль якості, обслуговування і життєвий цикл продукції — все повністю інтегровано.

Автоматизація цеху

Отримуйте дані з вашого обладнання у реальному часі використовуючи програмний інтерфейс.

Комунікація

Покращуйте зв’язок у вашій команді

Корпоративний чат

Підтримуйте діалог з колегами

Спілкуйтеся з керівниками, співробітниками та клієнтами. Переглядайте короткий перебіг оновлень у стрічці новин. Виринаюче вікно чату дозволяє спілкуватися під час роботи у любому модулі.

Групи обговорення

Створюйте тематичні групи

Окремі групи обговорення для окремих проектів. Створюйте приховані групи з обмеженим доступом. Долучайте туди необхідних людей. Нагадування по електронній пошті не дасть пропустити важливу тему.

Нотатки

Професійні нотатки

Персональні списки справ, що підвищують продуктивність. Досягайте поставлених цілей швидше. До редагування списку можна долучати колег для швидкого обговорення ідей та планування роботи.

Табелі відпрацьованого часу

Занотовуйте витрачений час та прогнозуйте результати. За допомогою табелів співробітники можуть записувати скільки часу вони витратили на певну задачу. З іншого боку керівники можуть затверджувати надані табелі та слідкувати за перебігом виконання робіт.

Якщо ваш бізнес полягає у наданні послуг, то ви можете автоматично виставляти рахунки вашим клієнтам за фактично витрачений час на реалізацію замовлення.

Табелювання співробітників
Маркетингова кампанія

Будуйте чудові маркетингові кампанії

Створюйте успішні маркетингові кампанії електронною поштою без навиків програмування. Отримайте повний контроль над вмістом та дизайном ваших листів за допомогою простого інтерфейсу. Просто перетягуйте мишкою готові блоки та обирайте оформлення з безлічі готових тем.

Ваші листи будуть чудово виглядати як на мобільному пристрої так і на комп’ютері завдяки сучасним шаблонам.


Підвищуйте ефективність вашої кампанії надсилаючи різні пропозиції різним групам отримувачів.

З легкістю переглядайте статистику вашої кампанії, щоб в наступний раз зробити її ще кращою. Ви зможете побачити скільки листів надіслано, скільки з них прочитано, скільки відреагували та скільки відмовилися від розсилки.

Організовуйте заходи для своєї аудиторії

Увесь процес організації власних заходів знаходиться у вас під контролем: організація, присутність, просування та продаж. Тепер ви можете з легкістю планувати будь-які заходи: конференції, зустрічі, семінари, тренінги чи вебінари.

Створюйте веб-сторінки для ваших подій, що привертають увагу. Легко розповсюджуйте інформацію у соціальних мережах та реєструйте учасників чи продавайте квитки прямо у себе на сайті.

Зареєстровані учасники у запланований час будуть отримувати на свою електронну пошту нагадування, квитки, графік заходів та будь-яку іншу інформацію. 

Публікація корпоративної події

З легкістю створюйте привабливі онлайн-опитування

Розробляйте, розповсюджуйте та аналізуйте всього за три простих кроки

Єдина платформа для всього: атестація співробітників, опитування клієнтів, маркетингові кампанії, відгуки.

Створюйте та тестуйте ваші опитування

Створюйте привабливі та зрозумілі форми опитування без зайвих зусиль завдяки зручним будівельним блокам, які допомагають вам одразу бачити результат. Редагуйте внутрішній вміст під ваші потреби в любий момент.

Розповсюджуйте та отримуйте відповіді

Легко діліться вашими опитування за допомогою вбудованої системи розповсюдження. Спілкуйтеся з респондентами всього декількома кліками.

Аналізуйте дані

Немає потреби синхронізувати результати з вашою базою даних. Все робиться за вас автоматично! Спостерігайте за результатами та графіками у реальному часі.

Відразу скористайтеся результатами

Використовуйте результати опитування для посилення вашої стратегії та покращення ефективності ведення бізнесу!

Переходьте в онлайн. Це зручно.

 Замовте власну копію Odoo у нашій хмарі. Ви отримаєте адресу у форматі <my_company>.erp.co.ua

Зв'яжіться з нами