Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services. Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

0

Синхронізація Календаря з google

By
ЗІЛ Ульотний
on 11/24/17, 10:00 PM 372 views

В цій темі я би хотів розібрати процес налаштування календаря в Одоо для синхронізації з google календарем.

Справа в тім, що в гайді, який є на фб сторінці описано налаштування такої задачі на хмарному тобто платному профілі. Я ж наприклад тестую Одоо на власній віртуальній машині, а тому цікавить як налаштувати таку функцію на своєму сервері без залучення технічних фахівців, а за принципом "Для чайників". Чітка і просто покрокова інструкція.

Чому не працює інструкція з хмарного профілю. Тому що при налаштуванні гугл апі для календаря, система просить вказати адресу сайту/додатку, який буде обмінюватись даними із гугл календарем. А у випадку з налаштуванням Одоо на власному віртуальному сервері адресою входу в Одоо є не доменне ім"я типу ERP.COM.UA а самий звичайний набір цифр, які позначають айпі адресу.

Прошу допомогти і разом зробити таку інструкцію для спільноти.

Спочатку потрібно правильно розгорнути систему.

Доступ по ІР:8069 годиться тільки для тестів/ознайомлення.

Богдан Лісненко
on 11/26/17, 9:34 AM

0

Аліна Лісненко

--Аліна Лісненко--

5000
| 0 0 0
--Аліна Лісненко--
Аліна Лісненко
On 4/12/18, 2:39 PM

Інструкція, яка описана в документації працює як для платної, так і для безкоштовної версії, як на хмарі, так і на власному сервері. Якщо документація, яка є у вільному доступі, вам не допомогла, ви можете звернутися за допомогою до наших спеціалістів. Ціни за доробки ви можете переглянути за посиланням: https://erp.co.ua/uk_UA/page/prices

  • Flag

Your Answer

Please try to give a substantial answer. If you wanted to comment on the question or answer, just use the commenting tool. Please remember that you can always revise your answers - no need to answer the same question twice. Also, please don't forget to vote - it really helps to select the best questions and answers!

Продовжити інформувати

Про форум

Цей форум призначений для професійних користувачів наших продуктів та послуг, а також ентузіастів. Поділіться та обговоріть найкращий контент та нові маркетингові ідеї, створіть свій професійний профіль і станьте кращим продавцем разом з нами. Read Guidelines

Question tools

1 follower(s)

Stats

Asked: 11/24/17, 10:00 PM
Seen: 372 times
Last updated: 4/12/18, 2:39 PM