Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services. Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

0

Налаштування календаря в Одоо

By
ЗІЛ Ульотний
on 11/26/17, 8:37 PM 264 views

В цій темі я би хотів розібрати процес налаштування календаря в Одоо для синхронізації з google календарем.

Справа в тім, що в гайді, який є на фб сторінці описано налаштування такої задачі на хмарному тобто платному профілі. Я ж наприклад тестую Одоо на власній віртуальній машині, а тому цікавить як налаштувати таку функцію на своєму сервері без залучення технічних фахівців, а за принципом "Для чайників". Чітка і просто покрокова інструкція.

Чому не працює інструкція з хмарного профілю. Тому що при налаштуванні гугл апі для календаря, система просить вказати адресу сайту/додатку, який буде обмінюватись даними із гугл календарем. А у випадку з налаштуванням Одоо на власному віртуальному сервері адресою входу в Одоо є не доменне ім"я типу ERP.COM.UA а самий звичайний набір цифр, які позначають айпі адресу.

Прошу допомогти і разом зробити таку інструкцію для спільноти.

Add a Comment

Продовжити інформувати

Про форум

Цей форум призначений для професійних користувачів наших продуктів та послуг, а також ентузіастів. Поділіться та обговоріть найкращий контент та нові маркетингові ідеї, створіть свій професійний профіль і станьте кращим продавцем разом з нами. Read Guidelines

Question tools

1 follower(s)

Stats

Asked: 11/26/17, 8:37 PM
Seen: 264 times
Last updated: 5/16/18, 10:37 AM