Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services. Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

Принцип користування

Які запитання можна тут задавати?

Цей форум призначений для професійних користувачів, ентузіастів, партнерів та програмістів. Ви можете задавати питання про: 

 • як встановити Odoo на певну інфраструктуру,

 • як налаштовувати Odoo для конкретних бізнес-потреб,

 • в який спосіб найкраще використовувати Odoo для конкретної бізнес-потреби,

 • як розробляти та впроваджувати модулі для власної потреби,

 • конкретні питання про послуги Odoo та ін.

Перш ніж запитати обов'язково пошукайте подібне питання. Ви можете шукати питання за назвою чи тегами. Ви також можете відповідати на власні запитання.

Будь ласка, уникайте запитань, які є надто суб'єктивними або не стосуються цього форуму.

Що слід уникати у запитаннях?

Ви повинні ставити лише практичні, незрозумілі для вас питання на основі актуальних проблем, з якими ви стикаєтесь. Чати, не закінчені запитання зменшують корисність цього форму та виводять з переднього плану форуму інші запитання. 

Щоб запобігти відміченню вашого запитання та, можливо, його видаленню, уникайте суб'єктивних запитань, де ... 

 • кожна відповідь однаково вагома: "Який твій улюблений ______?”
 • ваш відповідь надається разом із питанням, а ви очікуєте більше відповідей: "Я використовую ______ для ______, що використовуєте ви?"

 • немає реальної проблеми, яку потрібно вирішити: "Мені цікаво, якщо інші люди роблять як я".

 • нас запитують відкрите, гіпотетичне запитання: "Що робити, якщо ______ сталося?"

 • напищена вимова, коли запитання закінчується: “______ чорт, чи я не правий?”

Якщо ви підходите під один із цих прикладів або, якщо ваша мотивація: "Я хотів би взяти участь у дискусії про ______", тоді вам не слід ставити запитання тут, крім нашого списку розсилки. Однак, якщо ваша мотивація - "я б хотів, щоб інші пояснили мені ______", тоді ви потрапили у потрібне місце.   

Це ще не все:

 • Відповіді не повинні додавати чи розкривати питання. Натомість редагуйте питання або додавайте коментар до питання. 

 • Відповіді не повинні коментувати інші відповіді. Натомість додавайте коментар щодо інших відповідей.
 • Відповіді не повинні вказувати на інші питання.  Натомість додавайте до запитання коментар "Можливі копії ...". Втім це нормально включити посилання на інші питання або відповіді, що надають відповідну додаткову інформацію.

 •  Відповіді повинні не тільки забезпечувати зв'язок з рішенням. Натомість надавайте у відповідь текст опису рішення, навіть, якщо це просто copy/paste. Посилання вітаються, але вони повинні відповідати один одному, посилання на джерела чи додаткове пояснення.

Чого слід уникати відповідях?

Відповіді не повинні додавати чи розкривати питання. Натомість редагуйте питання або додавайте коментар.

Відповіді не повинні коментувати інші відповіді. Натомість додавайте коментар до інших відповідей.

Відповіді не повинні вказувати на інші питання. Натомість додавайте коментар, що вказує на "Можливу копія ...". Однак доцільно додавати посилання на інші питання або відповіді, що надають відповідну додаткову інформацію. 

Відповіді повинні не тільки забезпечувати зв'язок із рішенням. Натомість надавайте текст опису рішення у відповідь, навіть, якщо це просто copy/paste. Посилання вітаються, але вони повинні відповідати одне одному, посилання на джерела чи додаткове пояснення.  

Відповіді не повинні розпочинати дебати. Цей форум - не дискусійна платформа. Будь ласка, уникайте проведення дискусій у ваших відповідях, оскільки вони мають тенденцію послаблювати суть питань та відповідей. Для коротких обговорень користуйтесь коментарем.

Коли питання або відповідь виправдане, користувач, який опублікував його, отримає певні бали, які називаються "кармічні бали". Ці бали служать певною мірою довірою спільноти. Різні задачі модерації поступово призначаються користувачам на основі цих балів. 

Наприклад, якщо ви задаєте цікаве запитання або надаєте корисну відповідь, за вашу відповідь будуть голосувати. З іншого боку, якщо відповідь вводить в оману, бали будуть зменшені. Кожен голос на користь отримає 10 балів, за кожний голос проти буде зняти 10 балів. Є межа - 200 балів, які можуть бути накопичені за запитання чи відповіді протягом дня. У таблиці, наведеній наприкінці, пояснюються вимоги репутаційних балів для кожного типу завдання модерації. 

Чому інші люди можуть редагувати мої питання/відповіді?

Мета цього форуму - створити відповідну базу знань, яка відповідатиме на питання, пов'язані з Odoo. 

Тому питання та відповіді можуть бути відредаговані як сторінки вікі, отримані досвідченими користувачами цього сайту, з метою поліпшення загальної якості змісту бази знань. Такі можливості надаються на основі рівня кармічних балів користувача: ви зможете робити те ж саме, коли ваш рівень кармічних балів стане досить високим. 

Якщо цей підхід не для вас, будь ласка, поважайте нашу спільноту та використовуйте замість цього спільноти Google+. 

5

голосують "за", додавання коментарів

50 голосують "проти"
30 вставка текстового посилання, завантаження файлів
750 ваша біографія з'являється у виринаючій підказці
50 видалення власного коментаря
100 позначення образи, закриття власного запитання
300 редагування якогось поста, показати позначку образи
500 додавання якоїсь відповіді
500 видалення якогось коментаря
500 закриття якогось поста
1,000 видалення якогось запитання чи відповіді

Продовжити інформувати

Про форум

Цей форум призначений для професійних користувачів наших продуктів та послуг, а також ентузіастів. Поділіться та обговоріть найкращий контент та нові маркетингові ідеї, створіть свій професійний профіль і станьте кращим продавцем разом з нами. Back to Help